Kena scam dengan syarikat Amazon

kj2423

Keje jual barang online,tersilap buat oder terus kena penalties.duit dekat rm 40 k dah Keluar.bila minta gaji,dia bagi slip payment yang status under riview. Rupanya dia tahan duit Sebab suruh bayar tax 36 peratus.

tuan boleh ceritakan dengan lebih detail lagi tak?

cerita tuan tak lengkap.

Saya dah banyak berurusan dengan Amazon tapi setakat ni tak ada kena scam.

Kalau saya ada beli barang tak puas hati mereka boleh refund lagi.

Mohon tuan jelaskan lagi soalan tuan ni untuk saya bantu.

tuan boleh ceritakan dengan lebih detail lagi tak?

cerita tuan tak lengkap.

Saya dah banyak berurusan dengan Amazon tapi setakat ni tak ada kena scam.

Kalau saya ada beli barang tak puas hati mereka boleh refund lagi.

Mohon tuan jelaskan lagi soalan tuan ni untuk saya bantu.
Saya kena ni polis cakap scam keje.suruh jual barang bila tersilap jual kena penalti.rm40 k saya dah keluar untuk siapkan penalti ni.bila dah siap duit saya kena tahan.alasannya kena bayar tax 38 peratus.masa saya pegi buat report,polis x nak tengok pun segala bukti yang saya simpan.cuma polis ambik senarai no akaun yang telah saya transfer.bila pegi Maybank,staff gelak2 kan saya.kita dah trauma duit habis,bila pegi buat aduan kena ganjing2 dgn bank Dan polis.mereka siap cakap duit memang x akan dapat balik.saya kena 2 Hari nak raya.bank boleh cakap kesilpan saya sebab saya yang transfer duit.bila suruh cek akaun yang saya bagi,mereka cakap Maybank x boleh senang2 nak cek akaun org lain.satu kesalahan mereka Kata.saya dah buntu ni.duit dah habis😭

Saya kena ni polis cakap scam keje.suruh jual barang bila tersilap jual kena penalti.rm40 k saya dah keluar untuk siapkan penalti ni.bila dah siap duit saya kena tahan.alasannya kena bayar tax 38 peratus.masa saya pegi buat report,polis x nak tengok pun segala bukti yang saya simpan.cuma polis ambik senarai no akaun yang telah saya transfer.bila pegi Maybank,staff gelak2 kan saya.kita dah trauma duit habis,bila pegi buat aduan kena ganjing2 dgn bank Dan polis.mereka siap cakap duit memang x akan dapat balik.saya kena 2 Hari nak raya.bank boleh cakap kesilpan saya sebab saya yang transfer duit.bila suruh cek akaun yang saya bagi,mereka cakap Maybank x boleh senang2 nak cek akaun org lain.satu kesalahan mereka Kata.saya dah buntu ni.duit dah habis😭
saya boleh sahkan bukan Amazon yang tipu, tapi ada org gunakan nama Amazon untuk sindiket penipuan mereka ni.

tuan, g je tuntutan tribunal. Buat aduan sana.

Kalau siapa yang gelak ni mmg tak professional langsung ni wat kerja.

Tuan boleh kongsikan sini tak atas nama akaun siapa tuan bank in?

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
55
53
Latest member
jocelynripin