Apa itu Coldplay?

ilham

Hi.

Saya just nak share sikit apa benda la Coldplay tu sampai bila saya tengok di bahagian trending Google, Coldplay menjadi topik hangat perbualan di Malaysia ketika ini.

Coldplay ni sebenarnya adalah kumpulan penyanyi rock dari British. Kumpulan ni dah lama dah wujud iaitu pada tahun 1997 lagi. Lagu-lagu dia pada saya ada juga yang best-best. Tapi rupa-rupanya.... (saya ceritakan nanti kat bawah)

Yang jadi trending ni sebab Coldplay nak datang ke Malaysia je pada bulan November 2023 nanti. Tu je yang kumpulan mereka jadi trending kat Malaysia sekarang ni.

Dahsyat juga peminat-peminat kumpulan ni kat malaysia.

Saya dengar harga tiket beribu pun sanggup beli.

Ni memang kerja gila. Fans kan? biasalah. Tambah-tambah fans perempuan mmg tak masuk akal. Sangup buat apa saja.

Bila saya cuba kaji mendalam tentang kumpulan ni, rupanya mereka ni penyokong LGBT.

Korang tahu tak apa itu LGBT?

Senang kata LGBT ni bercinta sesama jenis.

Jijik wooiiii...

Jika benar kumpulan ni penyokong LGBT, saya berharap pihak kerajaan ambil tindakan dengan membatalkan konsert mereka ni sebab orang macam ni akan bawa bala pada negara. Bila sebut bala ni, bukan kena pada individu tapi pada semua masyarakat setempat yang ada di situ.

Ok tu je aku nak share. Apa pendapat korang?

Last edited:

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
55
52
Latest member
mii