KES SCAM SHOPPE TASK

jaaasabirin

hi, saya jaa and saya nak minta suggestion encik tentang scammer shoppe task ni dan saya adalah salah seorang daripada yang terkena juga baru ini atas kecuaian saya. And saya nak minta suggestion encik kalau saya buat small claim procedure dan mahkamah akan accept tak kes saya ?

Mengikut pada kes saya adalah seorang pekerja parttime dan bekerja as pembuat task yang diberikan dan macam yang dijanjikan saya akan mendapatkan pulangan saya jika saya buat pembayaran bagi menglengkapkan task tersebut.

Sebelum kes saya jadi kepada kes yang serius, saya hanya nak dapatkan pendapat encik utk dapatkan refund saya balik. saya juga banyak mengikuti blog encik dan searching pasal kes yang sama, kebanyakan org semua takdapat pulangan mereka, adakah saya macamtu juga?

report polis dan aduan ke pihak bank sudah saya buat. harap encik boleh bantu thankyou.

Sebelum saya bagi suggestion, saya nak tanya cik buat transfer duit sebelum ni ke atas berapa akaun? Adakah satu akaun sahaja atau lebih dari satu akaun? Akaun yang sama ke?

Kalau boleh kongsi je di sini nombor akaun scammer tu di sini serta nama akaun skali.

Sebelum saya bagi suggestion, saya nak tanya cik buat transfer duit sebelum ni ke atas berapa akaun? Adakah satu akaun sahaja atau lebih dari satu akaun? Akaun yang sama ke?

Kalau boleh kongsi je di sini nombor akaun scammer tu di sini serta nama akaun skali.
ada dua.
HANG ISKANDARI BIN ISHAK
CIMB BANK – 7620749234

MUHAMMAD KHAIRUL NIZAM BIN ABDULLAH
CIMB BANK – 7624171156

dua akaun yang berbeza nama

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
55
53